logo-polisy4u

Co zyskasz wybierając ubezpieczenie właśnie u nas?

Oszczędzasz pieniądze

Porównuj ceny ubezpieczycieli i wybieraj ofertę najkorzystniejszą cenowo.

Oszczędzasz czas

Twój czas też jest ważny, dlatego nie musisz odwiedzać każdego towarzystwa z osobna, aby znaleźć tanie ubezpieczenie.

Porównujemy oferty

Ponad 30 ubezpieczycieli w jednym miejscu. Renomowane towarzystwa, to gwarancja produktu skrojonego dla Ciebie.

Najlepsza polisa

Formalności załatwisz przez internet, telefon lub w biurze. Wyślij maila - zobacz jakie to proste.
Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU, OC, AC, NNW, ASS

dobór właściwego pakietu w korzystnej cenie z odpowiednim zakresem ochrony

Ubezpieczenie OC

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego zarejestrowanego w Polsce, zgodnie z przepisami ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych jest zobowiązany zawrzeć umowę obowiązkowego ubezpieczenia OC. Ubezpieczenie zapewni Ci ochronę w przypadku szkód, wyrządzonych przez Ciebie innym osobom. Jest ubezpieczeniem obowiązkowym w Polsce i za jego brak UFG może nałożyć na Ciebie karę pieniężną. Jeśli spowodujesz kolizję, a nie posiadasz ubezpieczenia OC narażasz się na to, że będziesz musiał pokryć szkodę, często bardzo wysoką z własnej kieszeni. Jeśli jesteś posiadaczem motoroweru, skutera czy motocykla również obowiązkowo wykup ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Ubezpieczenie Auto Casco

Auto Casco (AC) – dobrowolne ubezpieczenie pojazdów mechanicznych (np. samochodów, motocykli) od zdarzeń losowych. Celem ubezpieczenia jest ochrona pojazdu wraz z jego wyposażeniem w zakresie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży. Należy pamiętać, że jest to ubezpieczenie dobrowolne. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują autocasco z większym lub szerszym zakresie ubezpieczenia, co oczywiście ma wpływ na wysokość składki. Wykupując AC, należy przede wszystkim kierować się zakresem ochrony ubezpieczenia, wyłączeniami odpowiedzialności oraz obowiązkami ubezpieczającego, a dopiero później ceną.

Ubezpieczenie Assistance

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje organizację i pokrycie kosztów pomocy w razie zaistnienia szkody wynikającej z następujących zdarzeń: wypadku pojazdu, jego awarii lub kradzieży, nieszczęśliwego wypadku czy nagłego zachorowania. Ochrona ubezpieczeniowa obejmować może zdarzenia powstałe w Polsce oraz na terytorium całej Europy. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe dodają Assistance w wersji podstawowej, jako gratis do obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie NNW

NNW to ubezpieczenie kierowcy oraz pasażerów w pojeździe od następstw nieszczęśliwych wypadków, które skutkują trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią ubezpieczonych. Ubezpieczenie to jest niedrogie, zalecane jest z reguły przy zakupie OC, AC.

Ubezpieczenie szyb

Ubezpieczenie daje możliwość naprawy lub wymiany szyby w pojeździe bez konieczności angażowania własnych środków w przypadku jej stłuczenia lub uszkodzenia. W ramach ubezpieczenia ochroną obejmujemy szyby przednie, tylne i boczne. Jest to o tyle dobre ubezpieczenie, że umożliwia likwidację szkody bez potrącania zniżek z polisy autocasco.

W naszej ofercie mamy:

OC ASSISTANCE | ZIELONA KARTA  | AUTOCASCO AC | NNW KOMUNIKACYJNE | ASSISTANCE – POMOC NA DRODZE
SPRAWDŹ SKŁADKĘ

UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI, DOM, MIESZKANIE

ubezpieczenia mieszkań i domów w zakresie dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres ochrony:

-  All risk m.in. od pożaru, zalania, kradzieży z włamaniem, przepięcia i innych zdarzeń losowych.

- W ramach Assistance w razie potrzeby możesz liczyć na pomoc hydraulika, elektryka, ślusarza i innych fachowców.


Nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę ubezpieczenia domu, mieszkania czy domu letniskowego. Pamiętajmy, świadomość prawna naszego społeczeństwa rośnie, sądy zasądzają coraz to wyższe roszczenia. Nie warto narażać się na ryzyko wieloletniego obciążenia finansowego. Wbrew pozorom koszt wykupienia polisy ubezpieczeniowej to kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Mienie nieruchome i ruchome osoby ubezpieczonej może być chronione różnymi umowami ubezpieczenia zależnie od statusu tego mienia.

W przypadku osób fizycznych najczęściej odpowiednim rozwiązaniem będzie ubezpieczenie domu lub mieszkania. Większość ubezpieczycieli oferuje tu standardowe pakiety spełniające większość wymagań osób indywidualnych.

W przypadku firm odpowiednią ochronę dla ich mienia zapewnią albo standaryzowane pakiety przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw, albo specjalistyczne ubezpieczenia ogniowo-kradzieżowe, techniczne uzupełnione dodatkowo ubezpieczeniami przerw w działalności
SPRAWDŹ SKŁADKĘ

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE, NNW, OC

pomyśl o swoich bliskich i o sobie, wybierz pakiet w pełni odpowiadający Twoim potrzebom
- Jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny lub udział Twojej pensji jest znaczący w budżecie domowym i masz kredyt - zabezpiecz swoją rodzinę przed jego konsekwencjami'

- Ubezpieczenie za życie w przypadku kalectwa pozwoli Ci sfinansować leczenie i rehabilitacje, którego nie zapewni Ci w takim zakresie NFZ.

- Nie zostawisz swoich najbliższych z problemem sfinansowania Twojego pogrzebu, a w przypadku ubezpieczenia na życie z inwestycją zapewnisz swojej rodzinie dalszy byt bez uszczerbku na jakości życia.

-Możesz otrzymać pieniądze od takich zdarzeń jak ślub, narodziny dziecka, śmierć kogoś z najbliższej rodziny, pobyt w szpitalu.
Kontakt

UBEZPIECZENIE FIRMY

ubezpieczenie majątku, OC działalności gospodarczej, kompleksowe pakiety dla firm
Prowadzenie firmy to ogromne wyzwanie. Wiemy jak istotny jest dla Ciebie zakres i transparentność ochrony ubezpieczeniowej w rozsądnej cenie. Nie trać czasu, porównamy dla Ciebie oferty znanych i cenionych towarzystw ubezpieczeniowych w jednym czasie i miejscu

Z nami zyskujesz:

- szeroki zakres ubezpieczenia

- bezpieczeństwo firmy

- atrakcyjną wysokość składki

- ubezpieczenie dopasowane do biznesu
Przedmiot ubezpieczenia mogą stanowić: mienie ruchome, np. maszyny, urządzenia i wyposażenie, środki obrotowe, mienie osób trzecich, wartości pieniężne, mienie pracownicze, budynki, budowle lub nakłady inwestycyjne, transportowe mienie, szyby i inne przedmioty szklane, sprzęt elektoniczny, w tym laptopy i inne urządzenia przenośne, stałe koszty działalności-ryzyko to obejmuje zwrot kosztów działalności poniesionych w czasie przerw lub zakłoceń w działalności przedsiębiortwa spowodowanych pożarem, uderzeniem pioruna, wybuchem lub upadkiem statku powietrznego, odpowiedzialność cywilna z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia, a także: OC pracodawcy, OC za produkt, OC najemcy, OC za mienie powierzone, oC za pojazdy nie podlegające rejestracji, OC za „zalanie”, OC za szkody przy załadunku i rozładunku, następstwa nieszczęśliwych wypadków pracodawcy i pracowników, assistance.
Ubezpieczenie od utraty zysku czyli przerw w działalności, Cargo czyli ubezpieczenia mienia w transporcie, OCP i OCS – ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika i spedytora
Kontakt

UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

oferujemy różnorodne ubezpieczenia podróżne w zależności od kierunku i rodzaju wyjazdu
Jeśli wyjeżdżasz na wyjazd zorganizowany, np przez biuro podróży, ubezpiecz się indywidualnie. Ubezpieczenia turystyczne sprzedawane z wycieczką mają bardzo ograniczony zakres ochrony.
- Karta EKUZ wydawana przez NFZ zabezpieczy Cię przez leczeniem szpitalnym z zagrożeniem życia. Za wizytę u lekarza będziesz musiał zapłacić.

- Szukaj ubezpieczenia podróżnego gdzie likwidacja szkody (zapłata za usługi medyczne) odbywa się bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

- Zwróć uwagę na sumy ubezpieczenia poszczególnych ryzyk. Podstawowe sumy mogą okazać się za niskie.

- Rozważ zakup ubezpieczenia od dodatkowych ryzyk takich jak: OC, utrata bagażu, ratownictwa medycznego, transportu zwłok, itp.
Kontakt

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Z nami zyskujesz:

- Prywatna opieka medyczna zamiast NFZ

- Dostęp do nawet 478 badań medycznych
Pakiet Zdrowotny zapewni Tobie i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Dzięki ubezpieczeniu zyskacie gwarancję specjalistycznej opieki świadczonej przez najlepszych lekarzy w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.W sytuacji, gdy na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy, trudno dziwić się, że połowa Polaków nie korzysta z jej usług, wybierając często kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich. Wybierając Pakiet Zdrowotny masz gwarancję najlepszej opieki medycznej, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – dlaczego warto?

Decydując się na Pakiet Zdrowotny Ty i Twoja rodzina będziecie mogli szybko i relatywnie tanio skorzystać z usług lekarza rodzinnego i pediatry, a także kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. W ramach Pakietu Zdrowotnego oferujemy Ci pełną diagnostykę medyczną, wizyty domowe a nawet świadczenia związane z prowadzeniem ciąży.

Dla kogo?

Ubezpieczenie zdrowotne Ochrona z Plusem Pakiet Zdrowotny to propozycja dla osób, które potrzebują najlepszej opieki zdrowotnej, bez stania w długich kolejkach i oczekiwania na wolne terminy wizyt. To ubezpieczenie dzięki któremu, podczas choroby sprawdzeni specjaliści będą zawsze do Twojej dyspozycji.Ubezpieczenie można kupić w formie indywidualnej lub rodzinnej.
Kontakt